Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Innovative CGI advertisement created by ClyTech for Honor 90.

Clytech, yaratıcılık ve teknolojinin kusursuz birleşimiyle bir kez daha sahne alıyor. Bu defa gözler, görsel bir şölene ev sahipliği yapan Honor markasının akıllı telefonu Honor 90 modeli üzerinde. Honor 90, Clytech’in yaratıcı dokunuşlarıyla, gerçek dünyanın ötesinde bir görsellik sunarak teknoloji tutkunlarını büyülüyor.

Clytech ve Honor, etkileyici bir CGI tanıtımı ile Honor 90’ı vitrine çıkardı. Bu gösteride, Nişantaşı’nda yer alan bir binanın köşesindeki duvar açılıyor ve içinden Honor 90 akıllı telefon devasa bir boyutta ortaya çıkıyor. Telefon, canlı renkleri ve kristal netliği ile dikkat çekerken,
yan dönerek ekranından çıkan bir basket topu ile hayallerin ötesinde bir görsellik sunuyor. Bu işbirliği, teknolojinin ve yaratıcılığın birleştiği bir deneyim sunarak, kullanıcılara sadece bir telefon değil, bir görsel şölen vaat ediyor.

Bu yaratıcı reklam çalışmasında dikkat çeken unsur ise CGI teknolojisi.
Bu projede CGI’nin önemi, sıradan bir tanıtımı, unutulmaz ve etkileşimli bir görsel şölene dönüştürme gücünde yatıyor. Clytech’in bu yaratıcı uygulaması, Honor 90’ı bir teknoloji harikasından daha fazlası yaparak, izleyicilerin gözünde onu bir hayal gücü ürününe dönüştürüyor.